Strona główna

 

Odwiedź Naszą Kancelarię to nic nie kosztuje – pierwsza porada gratis !!!*


Witam! Mam przyjemność przywitać Państwa na oficjalnej stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Grzegorz Piotrowicz, która swoim zakresem usług obejmuje pomoc i doradztwo prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych.

Kancelarię tworzy Zespół ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w Kancelariach Adwokacko – Radcowskich.

Zbudowaliśmy również zespół współpracowników – specjalistów z różnych dziedzin prawa, w swojej codziennej pracy legitymujących się szeroką wiedzą przy realizacji skomplikowanych projektów, a przy tym otwartych na ciągłe zmiany prawa jakie zachodzą oraz na wysokie oczekiwania klientów.

Prowadząc na co dzień sprawy Naszych klientów zdobyliśmy ich zaufanie, którzy w ramach stałej obsługi prawnej bądź zlecenia konkretnej czynności materialno – procesowej, bieżąco współpracują z Nami. Naszymi klientami są zarówno mali przedsiębiorcy jak i duże spółki, reprezentujące różne branże. Świadczymy na ich rzecz kompleksową obsługę prawną i pomagamy im w sprawach bieżących (umowy cywilnoprawne, umowy handlowe, windykacja należności, spory pracownicze) jak i w skomplikowanych projektach na gruncie prawa spółek handlowych.

Oferujemy również obsługę prawną na rzecz podmiotów zagranicznych.

Z uwagi na fakt, iż zawód Adwokata jest Naszą misją, zapewniamy również bieżącą pomoc prawną klientom indywidualnym, którzy coraz liczniej odwiedzają Naszą Kancelarię,stanowiąc tzw. "klienta z ulicy”, co jest dla Nas bardzo ważnym elementem codziennej pracy kancelarii.

* Szanowny Kliencie, jeśeli zdecydujesz się na powierzenie Nam prowadzenia Twojej sprawy, gwarantujemy ci darmową wycenę porady prawnej oraz darmowe rozpoznanie sprawy.